Zasady zwrotu

W jaki sposób mogę zwrócić lub wymienić towar?

W przypadku artykułu zakupionego na https://leon-king.com , termin dokonania zwrotu to 30 dni, od daty wysyłki zamówienia. Jeśli z jakichś powodów uznasz, że chcesz zwrócić lub wymienić zakupiony towar, należy skontaktować się z nami przez : czat (dostępny na stronie), messenger facebook , formularz kontaktowy.
Masz możliwość wysłać towar za pośrednictwem usług dowolnej firmy kurierskiej pod wskazany adres, lub skontaktować się z nami dla uzgodnienia zwrotu innym sposobem. Nie przyjmujemy paczek "za pobraniem".

Więcej informacji na temat polityki wymiany i zwrotów lub prawa do rezygnacji z zakupów można znaleźć w naszym Regulaminie


 

 

O nas 

Cieszymy się widzieć Ciebie na naszej stronie, bo to znaczy że idziemy w dobrym kierunku ! Jesteśmy nowym, młodym sklepem internetowym, który ma w swojej ofercie nigdy wcześniej nie spotykane produkty 👌 Codziennie staramy się przynosić co raz więcej radości i uśmiechu dla naszych klientów pracując 16/7 (bo kiedyś trzeba spać 😁) Bestsellerem naszego sklepu jest Rolka Skarpetek - HIT spośród prezentów ! Ekskluzywny, ciekawy, a co najważniejsze korzystny prezent dla bliskiej osoby ❤️ Więcej nie musisz szukać pary ! Brakuję skarpetki ? Wyciągaj następną !

Zapraszamy do zakupów !

Z miłością , LEON King StoreFirma "LEON"
NIP: 9731070899    REGON: 386006124

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl